Hakkımızda

Biz kimiz?

Hakkımızda

2006 yılında Kocaeli’nde Seba mühendislik olarak kurulan şirketimiz EPDK onayı ile faaliyetlerine başlamıştır. Bölgede Vaillant bayiligi ile başlayan serüvenimiz bireysel, toplu konut, imalathane, ticari bina, devlet kurumları, hastahane, otel gibi farklı konseptlerde faliyetlerine devam etmiştir. Şirketimiz mühendislik bakış açısına eklediği tecrübe ve deneyimleri katarak; KOÇ grubuna proje, danışmanlık ve uygulama hizmeti vermeye başlayarak endüstriyel alana geçiş yapmıştır.

  • Kalite
  • Hız
  • Güvenlik
  • Güven

TÜPRAŞ sistemine müteahhit olarak kayıtlı olan firmamız sırasıyla İzmit, İzmir, Kırıkkale, Batman rafinerilerinde hizmet vermeye başlayarak sonrasında ARK İNŞAAT, ARÇELİK, FORD, NUH ÇİMENTO, P&G ve YAPI KREDİ’ nin müteahhit sistemine kayıtlı firma olarak faaliyetlerini sürdürmüştür.

2015 yılında Serdemir mühendislik adıyla mevcut ekibine yeni takım arkadaşlarını da katarak kendini yenileyen şirketimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda spesifik çözümler üreterek uluslararası kalite standartlarına tam uyum ile sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik uygulamalarına önem veren gerek yurt içi gerek yurt dışı yayınları, bilimsel gelişmeleri, yenilikleri takip ediyor, optimizasyon sağlayarak iş verenlerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Şirketimiz endüstriyel borulama, mekanik uygulama, ekipman montajı, dizayn proje ve tasarım, dolum tesisi, laboratuvar ve Arge tesisi kurulumu, ısıtma, soğutma, havalandırma iklimlendirme sistemleri, yangın sistemleri, geosentetik izolasyon, patlamaya dayanıklı kapı montajları, arıtma tesisi kurulumu, bakım uygulamaları vb. bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Serdemir Mühendislik

Misyonumuz

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimlerini tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekteki beklentilerine karşılık veren hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi hizmetle cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır. Teknik ve güvenlik prensiplerine bağlı ve müşteri odaklı çalışma stratejilerimizle sektörde önder bir firma olmaktır.

  • İnsana SaygıDürüt, Şeffaf, Etik
  • Yaratıcı ve YenilikçiAçık İletişim, Etkin İş Birliği
  • Güven ve SaygıGüvenlik Kültürü ve Güvenlik Saygısı
  • Performans OdaklıKaliteyi Önemseyen, Müşteri Odaklı
Serdemir Mühendislik

Vizyonumuz

Müşteri isteklerinin daima önplanda tutulması,
İnsan kaynaklarına değer veren,yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,
Tüm kaynakların verimli kullanımı,
Müşterilerimiz, ortaklarımız,tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,
Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

130Memnun Referans
39Fabrika
45+Çalışan
425+Proje

İşe alım yapıyoruz, Profesyonel ekibimize katılın.

Özgeçmiş formunuzu sisteme yükleyerek ilgili formu doldurunuz ve sizinle iletişime geçecelim.

Ana SayfaHakkımızdaİletişim